Dětská stomatologie

child_teeth

Dětská stomatologie ( pedostomatologie )

V našem zdravotním zařízení se staráme i o zoubky těch nejmenších pacientů.

U nás bude Vaše dítě nejen kvalitně ošetřeno, ale zároveň se přestane bát zubaře. Chápeme, že každé dítě je jinak citlivé, a proto se vždy snažíme najít tu nejlepší individuální cestu při léčení, aby dítě nemělo strach z návštěvy zubního lékaře. Používáme moderní přístroje, nástroje a materiály, které dovolují provést preventivní prohlídku a léčení bez diskomfortu. V případě potřeby podáváme anestetika.

 

Vývoj a růst dětského chrupu probíhá mnohém rychleji než u dospělého člověka, Doporučujeme tedy preventivní prohlídky v dětském věku každých 4 – 5 měsíců. Díky této péči bude mít Vaše dítě rovné a hezké zoubky. Krásný úsměv zvyšuje sebevědomí.

Druha důležitá věc u dětské stomatologie je proměna mléčných zoubků na stálé, která při nekontrolovaném průběhu může způsobit špatný skus a křivé zuby v budoucnosti. Proto v této fáze doporučujeme dávat větší pozor a sledovat vývoj chrupu a formování čelisti. V případě vzniku nějakých problémů, je dobré se hned obrátit na odborného lékaře – ortodontistu.

MUDr. Halyna Lyutyk

Halyna Lyutyk - ZnamyLekar.cz

MUDr. Nataliia Kliusa

Nataliia Kliusa - ZnamyLekar.cz

MUDr. Ievgen Udovchenko

Ievgen Udovchenko - ZnamyLekar.cz